Szeretettel köszöntelek a Suzukisok Klubja közösségi oldalán!
Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.
Ezt találod a közösségünkben:
Üdvözlettel,
Suzukisok Klubja vezetője
Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:
Szeretettel köszöntelek a Suzukisok Klubja közösségi oldalán!
Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.
Ezt találod a közösségünkben:
Üdvözlettel,
Suzukisok Klubja vezetője
Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:
Szeretettel köszöntelek a Suzukisok Klubja közösségi oldalán!
Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.
Ezt találod a közösségünkben:
Üdvözlettel,
Suzukisok Klubja vezetője
Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:
Szeretettel köszöntelek a Suzukisok Klubja közösségi oldalán!
Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.
Ezt találod a közösségünkben:
Üdvözlettel,
Suzukisok Klubja vezetője
Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:
Kis türelmet...
Bejelentkezés
Kizárólag a nyáron kapható Swift limitált szériával kíván vevőket fogni a Suzuki. A speciális Swifthez gazdag ellátmány, és a kínálatban amúgy nem szereplő napfénytető is jár. Napfénytető eddig nem szerepelt a Suzuki Swift kínálatában, ám most itt az ezzel is felszerelt limitált széria, a magyar piacra szánt Sky.
Mintegy másfél évtizedig a magyar piac örök bestsellerének számított az esztergomi gyártású Suzuki Swift, ám a hazai gyártósoron harmadiknak, a Swift nemzetközi történelmében negyediknek számító, tavaly megjelent generáció már alig fogy.
Alapáron 3 950 000 forintért kulcsra készen várják új tulajdonosaikat a márkaszalonokban az új, dízelmotoros, harmadik generációs magyar gyártású Swiftek június 1-től.
A Fiat-eredetű, 1,25-ös DDiS motorral bővített, 75 LE-s, gázolaj üzemű Suzuki Swift 165 km/h-s végsebessége megegyezik a hagyományos változatéval, de hamarabb gyorsul fel 100-ra.
Átlagfogyasztása 4,2 liter, CO2 mindössze 109 gramm, míg a benzines verziónál ezek az értékek 5 L, illetve 116 gr.
Az ötfokozatú kézi váltóval és a második felszereltségi szinttel rendelhető alapváltozat 185/55R16-os gumikkal GLX szintű benzinesnél 560 ezer forinttal drágább.
|
|
|
... vagy minket?
Már kapható az új Swift, hurrá!!! De ezt hallottátok már?? : „Nem a magyar Suzuki rendelte meg azt a hirdetést, amely a "magunkfajták autója"-ként hirdeti a cég új, az esztergomi gyárában készülő autóját a szélsőséges Kuruc.info portálon - állítja a cég kommunikációs osztálya. A hirdetés a Suzuki Swift hivatalos oldalára visz.” – olvasom az origo-n, és közben azon gondolkodom, vajon akkor ez most engem is sért?
Én igenis nagyon elégedett vagyok a kis Suzukimmal, és jó érzés úgy megvenni egy kiskocsit, hogy tudod kik rakták össze!
A japánok még mindig bíznak a Suzuki Jimnyben, épp ezért egy autógyárat építenek a kissé koros terepjáró gyártására Brazíliában.
Itumbiara városában építi fel legújabb autógyártó üzemét a Suzuki, ahol a brazil körülményekkel erőlködés nélkül megbirkózó Jimny terepjárót fogják gyártani.
Itumbiara városában építi fel legújabb autógyártó üzemét a Suzuki, ahol a brazil körülményekkel erőlködés nélkül megbirkózó Jimny terepjárót fogják gyártani.
A Japánban pusztító földrengés utórezgései végül elértek Esztergomba: a Suzuki magyar gyárában egy műszakos munkarendre állt át a termelés.
Akadozik a kisebb elektronikai alkatrészek utánpótlása, a gyárnak új beszállítók után kell néznie, addig is leáll a délutáni és az éjszakai termelés.
Az eszetrgomi üzem ettől függetlenül azt tervezi, hogy a jövőben a gyártósorokról legördülő autók száma nem változik az előirányzottakhoz képest, és hogy nyár derekára legalábbis a délutáni üzemet újra elindítják.
15 éve | Kovács Barnabás | 6 hozzászólás
Kerek évfordulót ünnepel a Suzuki hazai leányvállalata, a magyar céget húsz éve alapították. 2008-ban volt a csúcson az esztergomi gyártás, akkor 280 ezer autó készült.
Különleges évfordulóhoz érkezett a Magyar Suzuki Zrt., a vállalatot húsz évvel ezelőtt, 1991 áprilisában alapították. Ez a Suzuki Motor Corporation egyedüli termelő leányvállalata Európában, a Magyar Suzuki teljes európai piacot ellátja gépjárművekkel, de szállít Japánba, Oroszországba, Ukrajnába és néhány közel-keleti és észak-afrikai országba - például Izraelbe vagy Marokkóba - is.
Harold Harold írta 3 napja a(z) Wagon R+ Láncos vezérlés fórumtémában:
I have learned newer and more effective things by means of...
Harold Harold írta 3 napja a(z) wagon r+ ablakelelő fórumtémában:
Wow! This can be one particular of the most useful blogs ...
Harold Harold írta 3 napja a(z) videoklip fórumtémában:
Howdy! Would you mind if I share your blog with my ...
Harold Harold írta 3 napja a(z) Vezérmű lánc ? fórumtémában:
Thank you for sharing excellent information. Your web-site is...
Harold Harold írta 3 napja a(z) Váltókopás? fórumtémában:
Glad to be one of the visitors on this awesome site : D. ...
Harold Harold írta 3 napja a(z) Vákum a tankban! fórumtémában:
in China, they do not respect intellectual property at all. too ...
Harold Harold írta 3 napja a(z) vajdo43@freemail.hu fórumtémában:
infant clothing should be as comfy as possible because ...
Harold Harold írta 3 napja a(z) Üzemanyag árak fórumtémában:
I have been gone for some time, but now I remember why I...
Harold Harold írta 3 napja a(z) Újonc Suzukis fórumtémában:
It’s hard to find knowledgeable men and women for this topic, ...
Harold Harold írta 3 napja a(z) Tuning:) fórumtémában:
Its like you read my mind! You seem to know so much about ...
E-mail: ugyfelszolgalat@network.hu
Utolsó hozzászólás